Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Em0Ları aşaqıLayan bir yazı

2 posters
YazarMesaj
DarkLucifer01
Admin
Admin
DarkLucifer01

Rep : 581

Em0Ları aşaqıLayan bir yazı Empty
MesajKonu: Em0Ları aşaqıLayan bir yazı   Em0Ları aşaqıLayan bir yazı Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 5:26 pm

AptaLın téki bir stéde bu yazıyı yayınlamış bende sizinLé paylaşayım dedim.Emo deilim ama emolara lafta söyLetmem. Bu yazıya karşı bir diss atıcam bu insanlara...

ßuyrun yazı=

Nedir emo? Emrah'ın kısaltması falan mı? Sakın müzik türü demeyin öyle bir müzik türü tanımıyorum ,Saçmalık,müziğin dejenere olmuş hali,aptallık abidesi,amaçsızlık,ruhsuzluk bana bunları ifade ediyor..Size şöyle ifade etmeliyim ki; iyi müzik yapamayan grupların gerçek anlamda traj yapması için kendilerine yakıştırdığı tarzdır güzel arkadaşlarım..Yani tamamen ticaret kaygılı bir b*ktur Gerçekten iyi müzik yapan kişileri bir araştırın bu kadar dış görünüme ve şekilciliğe önem veriyomu?,kimisi barlarda karın tokluğuna inandığı müziği icra etmeye uğraşıyor ama mutlu olarak.. Öylesine nefret ediyorum anlatam************ sebebi genç arkadaşlarımızın dinledikleri müziği,yaşadıkları hayatı sorgulamadan yaşamaları...Bazı şeylerin farkında olun sadece müzik değil mesele...Sistemden tutunda görsel Medya'nın bizi uyutmasına kadar..Ayrıca şu konuşma dili;Daparum,Sefgülüm,Efet,ajhkom,ya bu rezillik nedir?İngilizce okunuşla Türkçe yazılış, madem çok iyi biliyosunuz ing. konuşun, Türkçe'nin içine sıçmanın mantığı nedir onu anlayamıyorum çok mu şirin görünüyosunuz? 2 siyah pantolon 1 t-shirt giyen off kral Rocker oluyo..

Şunu da unutmayın rock ; Haykolardan,Emre aydınlar,Gripinlerden ibaret değil,Tokio Hotel midir Pansiyonmudur herneyse onlardandaGreenday,GoodCharlotte yabancı örnekleri....Yaşadığınız hayatı sorgulayın arkadaşlar,bişeyi yapıyosanız bunu kendinize bir sorun ve mantık arayın..

yorumLarınızı beqLiorum Diss yapmamda sizde yardımcı oLun arkadaşLar emo neymiş göstereLim...
_P!nquéény_
Moderator
Moderator
_P!nquéény_

Rep : 433

Em0Ları aşaqıLayan bir yazı Empty
MesajKonu: Geri: Em0Ları aşaqıLayan bir yazı   Em0Ları aşaqıLayan bir yazı Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:15 pm

ya git ya aLLahım ya kendiLerini ne kadar küçük düŞürüoLr
bu siTenin Linkini kaPaLı oLrak veRirmisin?
http://evanescencefunclub.vampire-legend.com

Em0Ları aşaqıLayan bir yazı
1 sayfadaki 1 sayfası